Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas Lazeriu

Šiuo metu tai pats moderniausias, progresyviausias ir efektyviausias balinimo būdas. Biolase kompanija yra viena iš lyderių lazerių gamintojų pasaulyje jau 20 metų. Biolase EPIC yra naujausias minkštųjų audinių lazeris rinkoje. Optimaliausia pasaulyje natūralių dantų balinimo lazeriu technologija yra pranašesnė už kitus, įprastinius dantų balinimo metodus, dėl daugelio priežasčių. Tai vienas efektyviausių dantų balinimo metodų, nekenksmingas nei dantims, nei dantenoms. Lyginant su kitomis ofisinio balinimo sistemomis, su EPIC lazeriu balinimo procedūros laikas tapo daug trumpesnis.

Tai tikrai saugu
Procedūros metu, naudojamas originalus LaserGel20 dantų balinimo rinkinys, kuris garantuoja geriausią galimą balinimo rezultatą. Taip pat apsaugomi danties audiniai: naudojama medžiaga sugeria lazerio šviesą, todėl neišsiskiria šilumą, kuri neigiamai veikia danties audinius.
Dėl papildomos lazerio energijos pagreitėja vandenilio peroksido skilimas į laisvuosius balinančius radikalus, todėl balinančios želė aplikacijos laikas yra tik 16 - 32 min., kai tuo tarpu balinant dantis namie balinanti medžiaga kontaktuoja su dantimis apie 10 naktų. Dėl palyginti trumpo balinančios medžiagos aplikacijos laiko sumažėja danties audinių pakenkimo rizika. Balinant su Biolase EPIC pasiekiamas giluminis balinimo efektas - balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną.

Iš karto matomas rezultatas

Daugumai pacientų pasiekiami labai geri rezultatai, tačiau galutinė dantų spalva priklauso nuo emalio storio, įgimto atspalvio, amžiaus ir asmeninių įpročių. Dantys visada bus šviesesni nei buvo anksčiau. Balinimo lazeriu rezultatai gali išlikti keletą metų, jei tinkamai rūpinsitės burnos ertmės higiena ir saikingai vartosite dažančius maisto produktus ir gėrimus.Pagal klinikinių tyrimų rezultatus, dantys pašviesėja 6-9 atspalviais pagal Vitą spalvų skalę. Puikus rezultatas matomas iš karto, bet dar ryškesnis dantų baltumas gali pasimatyti po 24 valandų.
Pagrindinė sąlyga palaikyti dantų baltumą, profesionalios burnos ertmės higienos procedūros kas 6 mėnesius.


 

Paslaugą Jums suteiks mūsų specialistai

Aistė Žukienė Gydytoja odontologė