Dantų protezavimas

Metalo keramikos protezas

Metalo keramikos vainikėliais yra atstatomi stipriai dėl kariozinės ligos ar traumos pažeisti dantys, kurių jau neįmanoma atstatyti plombinėmis medžiagomis.
Tiltiniais metalo keramikos protezais galima atstatyti netektą dantuką, tačiau tokiu atveju reikia nušlifuoti šalia esančius dantis. Dėl to, prieš renkantis metalo keramikos tiltelį, verta pamąstyti ar nebūtų geriau rinktis implantą vietoje išrauto dantuko, o implantui prigijus danties defektą atstatyti metalo keramikos vainikėliu ant implanto. Taip galima išsaugoti nepažeistus sveikus dantukus.
Metalo keramikos vainikėlis ar tiltelis yra gaminami metalinį „rėmą" padengiant porcelianu, kurio spalva bei forma yra panaši į jūsų dantukų.
Metalo keramikos protezai yra stiprūs bei patvarūs,  estetinėmis savybėmis nusileidžia bemetaliams, kurie pasižymi didesniu skaidrumu bei natūralumu. Metalas, kuris yra metalo keramikos protezo sudedamoji dalis, nepraleidžia šviesos, bei ilgainiui išryškėja pilkas metalo kraštelis prie danties kaklelio. Dėl to metalo keramikos vainikėliais dažniau siūloma protezuoti krūminius dantukus.

Paslaugą Jums suteiks mūsų specialistai

Lina Šturienė Gydytoja odontologė ortopedė
Vytautas Kyga Gydytojas odontologas ortopedas, klinikos vadovas
Ilona Builova Gydytoja odontologė ortopedė
Inga Avchimovičienė Gydytoja odontologė