Dantų protezavimas

Plokštelės

Plokštelėmis (dalinėmis ir viso žandikaulio) atstatomi prarasti dantukai, kai jau yra neįmanoma pagaminti tiltinį protezą, arba laikinai atstatyti danties defektą po išrovimo, planuojant tolimesnį gydymą.

Plokštelės būna dalinės ir pilnos.

Dalinės plokštelės yra gaminamos kai burnoje trūksta vieno ar kelių dantų. Prie likusių dantų plokštelė yra tvirtinama kabliukais (dažniausiai metaliniais). Tai pagerina protezo stabilumą burnoje.
Viršutinio žandikaulio plokštelės turi bazę, kuri dengia gomurį, bei plastmasinius dantukus vietoje tų, kurių trūksta jūsų burnoje.
Anksčiau plokštelių pagrindas tradiciškai buvo kietas, tačiau dabar yra gaminamos plokštelės minkštu, elastingu pagrindu. Jos yra estetiškesnės (neturi metalinių kabliukų) bei yra patogesnės burnoje.
Bedančių žandikaulių protezavimas. Įsukus bent porą implantų galima gaminti plokšteles fiksuotas prie implantų. Tai stipriai pagerina protezo stabilumą kramtant, bei laikomumą burnoje.

Kosmetinės plokštelės - dažniausiai būna gaminamos prireikus rauti dantuką, ypač priekinių dantų srityje, norint laikinai pridengti defektą. Tokią plokštelę yra galimybė pagaminti prieš danties rovimą ir įdėti iškart po to, taip išvengiant estetinio diskomforto.

Paslaugą Jums suteiks mūsų specialistai

Lina Šturienė Gydytoja odontologė ortopedė
Vytautas Kyga Gydytojas odontologas ortopedas, klinikos vadovas
Ilona Builova Gydytoja odontologė ortopedė