Burnos chirurgija

Dantų šalinimas

Dantų šalinimas yra dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Procedūra neskausminga, atliekama taikant vietinę nejautrą. Mūsų klinikoje kiekvieną dantį įvertina gydytojų specialistų komanda bendro konsiliumo metu (konsiliume paprastai dalyvauja gydytojas – odontologas, protezistas, ortodontas bei gydytojas – endodontologas (dantų šaknų kanalų specialistas),). Tik po visų specialistų pritarimo, dantis, jei nebėra jokių gydymo galimybių, yra šalinimas. Kiekvienas sprendimas priimamas tik gerai apgalvojus ir pritarus pacientui.

Plačiau...
Dantenų pertekliaus šalinimas lazeriu

Pacientams, kuriems šypsantis matosi viršutinio žandikaulio priekinių dantų srityje didelis dantenų kiekis, dentaliniu "Waterlase MD" lazeriu atliekama kosmetinė procedūra. Po tokios procedūros dantenos greitai gyja, nėra stipraus skausmo. Kartais dantenų korekcija reikalinga, kai reikia užplombuoti danties šaknies ėduonį arba pacientas planuoja protezuoti dantį vainikėliu.

Plačiau...
Lūpų pūslelinės, aftų, stomatito gydymas lazeriu

Klinikoje atliekamas lūpų pūslelinės, aftų, stomatito gydymo procedūros " Waterlase MD " lazeriu, po kurių šios ligos toliau neprogresuoja . Tai visiškai neskausminga, vos kelias minutes trunkanti procedūra. Šių procedūrų metu atliekant su " Waterlase MD " lazeriu minimalias intervencijas gaunamas maksimalus rezultatas.

Plačiau...
Retinuotų ir virškomplektinių dantų šalinimas

Retinuoti dantys – tai susiformavę, tačiau dėl įvairių priežasčių dantų lanke neišdygę dantys. Dantų ir žandikaulio forma ir dydis yra genetiškai determinuoti. Jei asmuo paveldi iš vieno tėvo mažą žandikaulį, o iš kito didelius dantis, šiems dažniausiai pritrūksta vietos, ir tas trūkumas gali sąlygoti dantų retenciją. Dažniausiai retinuoti yra protiniai dantys.

Plačiau...
Cistų ir periapikalinių pažeidimų gydymas

Žandikaulių cistos yra pakankamai dažnos ir susidaro iš epitelio, likusio nuo danties formavimosi. Žandikaulių cistos auga lėtai. Augimo pradžioje būna jos besimptomės, o vėliau sukelia patinimą ir deformaciją. Skausmas dažnai susijęs su infekcija

Plačiau...
Parengiamosios chirurginės procedūros

Parengiamosios chirurginės procedūros ortodontinio gydymo metu 1. Neišdygusių dantų chirurginis atidengimas Ši procedūra taikoma, kai norima, kad dantis būtų ištrauktas ir grąžintas į teisingą padėtį dantų lanke. Dažniausiai ši procedūra taikoma viršutinio žandikaulio iltims, atliekama taikant vietinę nejautrą. Procedūros metu arba praėjus keletui dienų po jos, prie danties pritvirtinamas ortodontinis breketas.

Plačiau...
Rekomendacijos pacientui, kaip elgtis po danties šalinimo ir kitų chirurginių intervencijų

1. Nedirginti žaizdos Dirginant žaizdą, gali susidaryti palankios sąlygos infekcijai ir (arba) prasidėti kraujavimas. Gijimo procesas prasideda vos pašalinus dantį, nes plūstantis kraujas pripildo ištraukto danties alveolę. Žaizda visiškai užgyja per vieną – dvi savaites.

Plačiau...