Gydytojai

Gydytojas odontologas ortopedas, klinikos vadovas
Vytautas Kyga

Gydytojas atlieka protezavimą įvairių rūšių šiuolaikiniais protezais: bemetalės keramikos, lietais , frezuotais ir kt. vainikėliais, tiltais, protezais ant implantų atramų. Taip pat sudėtingais lanko-atraminiais protezais su įvairia fiksavimo sistema, dalinėmis ir pilnomis plokštelėmis, protezais ant implantų.

Plačiau...
Gydytoja odontologė ortopedė
Lina Šturienė

Daug dėmesio skiria funkcijos ir estetikos sąsajoms rekonstrukcinėje odontologijoje. Gydytoja atlieka protezavimą įvairių rūšių šiuolaikiniais protezais: bemetalės keramikos ir kt.vainikėliais, tiltais, sudėtingais lanko-atraminiais protezais su įvairia fiksavimo sistema, dalinėmis ir pilnomis plokštelėmis ,protezais ant implantų atramų. Sukaupusi daug patirties planuojant ir protezuojant sudėtingus klinikinius atvejus.

Plačiau...
Gydytoja odontologė
Aistė Žukienė

Gydytoja atlieka tiesiogines estetines restauracijas, endodontinį gydymą, dirba su mikroskopu.

Plačiau...
Gydytoja endodontologė
Giedrė Naujokaitytė

Gydo dantų šaknų kanalus, sudėtingus klinikinius atvejus. Atlieka komplikuotų šaknų kanalų pergydymą, naudoja dentalinį mikroskopą.

Plačiau...
Gydytoja burnos chirurgė
Alina Čebatariūnienė

Alina Čebatariūnienė nuolat tobulinasi kaulo augmentacijos, implantologijos teoriniuose ir praktiniuose seminaruose, skaito pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse gydytojų odontologų ir burnos, veido žandikaulių chirurgų konferencijose.

Plačiau...
Gydytoja odontologė ortodontė
Jolita Pečiulienė

Gydytojos darbo sritys – dantų tiesinimas, sąkandžio gydymas, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcija, dantų gydymas.

Plačiau...
Gydytoja odontologė ortopedė
Ilona Builova

Pastoviai tobulinasi odontologijos teoriniuose-praktiniuose seminaruose,respublikinėse ir tarptautinėse gydytojų odontologų konferencijose.

Plačiau...
Gydytoja odontologė
Viktorija Kurcevičienė

Gydytoja atlieka tiesiogines estetines restauracijas, endodontinį gydymą, dirba su vaikais.

Plačiau...
Gydytoja periodontologė
dr. Deimantė Ivanauskaitė

Konsultuoja dėl periodonto patalogijos, gydo dantenų ir periodonto ligas bei atlieka periodonto operacijas.

Plačiau...
Burnos higienistė
Danutė Bitinė

Pastoviai tobulinasi odontologijos teoriniuose-praktiniuose seminaruose, respublikinėse ir tarptautinėse gydytojų odontologų ir burnos priežiūros specialistų konferencijose.

Plačiau...
Puslapiai: