Новости

2012 10 12 Lapkričio 2 nedarbo diena

Lapkričio 2 dieną Žvėryno odontologijos klinika nedirbs. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

2012 06 17 Mes rekomenduojame laidą "Padėkime augti"

Visi esame girdėję apie liežuvio pasaitėlį, tačiau, ar žinome, kaip jis atrodo ir kaip suprasti, ar jūsų vaiko pasaitėliui viskas gerai? Viską apie liežuvio pasaitėlį bei su juo susijusius klausimus žiūrėkite siužete.

2012 06 10 Mes rekomenduojame laidą "Padėkime augti"

Koks turėtų būti pirmasis mažylio apsilankymas pas odontologą? Kaip paruošti mažąjį? Kaip nusiteikti tėvams? Apie tai, kaip įveikti visas mažųjų baimes odontologo kėdėje žiūrėkite siužete.

2012 05 30 Mes rekomenduojame laidą "Padėkime augti"

Vasara ‒ tai metas, kuomet vaikams galime skirti daugiau dėmesio. Taip pat pasirūpinti tais dalykais, kuriems visus metus neturėjome laiko. Vienas tokių darbų – vaiko apsilankymas pas odontologą. Laidoje sužinosite, ar teisingai prižiūrime mažųjų pieninius dantukus ir ar neteks ateityje graužtis dėl atmestino požiūrio į jų gedimus.

2012 03 08 Klinikoje įdiegtas "Biolase ezlase" lazeris dantų balinimui

"Žvėryno odontologijos klinikoje" įdiegtas modernus "Biolase ezlase" lazeris, skirtas dantų balinimui. "Biolase" pažangiausia lazerius kurianti kompanija esanti rinkoje. "Biolase ezlase" lazeriu puikus efektas pasiekiamas netgi balinant dantis kurių neveikia kiti balinimo būdai!

: