All on 4 / 6 implantacijos metodika

Atgal
All on 4 implantų metodika
 
All-on-4 yra procedūra, skirta atkurti visą dantų eilę viename žandikaulyje su keturiais implantais. Ši metodika yra taikoma pacientams, kurie neteko daug dantų arba yra netekę visų dantų viename žandikaulyje.
 

Konsultacija ir Planavimas:

  • Pradinė Apžiūra: Gydytojas odontologas ortopedas kartu su burnos chirurgu atlieka išsamią burnos ertmės apžiūrą, rentgeno / 3D vaizdo tyrimus, kad nustatytų, ar pacientas yra tinkamas kandidatas šiai procedūrai. Vertinama žandikaulio kaulo kokybė, jeigu yra likusių dantų, vertinama jų prognozė bei poreikis šalinti arba gydyti.
  • Asmeninio Gydymo Plano Sudarymas: Remiantis tyrimų rezultatais gydytojų konsiulumas kartu su Pacientu priema sprendimą dėl tolimesnio gydymo plano. Jeigu žandikaulyje yra dantų, kurių ilgalaikė prognozė gera - gydytojai gali pasiūlyti alternatyvų gydymo planą.

Dantų šalinimas / implantų Įsriegimas:

  • Nuskausminimas: Procedūra atliekama naudojant vietinę anesteziją arba sedaciją, užtikrinant paciento komfortą.
  • Likusių blogos prognozės dantų šalinimas
  • Implantų Sriegimas: Keturi implantai yra įsriegiami į žandikaulio kaulą. Du implantai priekyje sriegami tiesiai, o du užpakaliniai sriegami kampu, siekiant maksimaliai išnaudoti esamą kaulą ir užtikrinti stiprų pagrindą.
  • Laikini Dantų Tiltai Ant tų pačių dienų įsriegtų implantų yra pritvirtinamas laikinas dantų tiltas, kuris leidžia pacientui turėti funkcinius ir estetiškai patrauklius dantis nuo pat pirmos dienos.

  • Gijimas ir Kaulo Integracija - Osteointegracija: Per kelis mėnesius (paprastai 3-6 mėnesius) implantai susilieja su žandikaulio kaulu per procesą, vadinamą osteointegracija. Šis laikotarpis yra būtinas, kad implantai taptų tvirti ir stabilūs.

  • Galutinis (nuolatinis) Dantų Tiltas: Po sėkmingo gijimo laikotarpio laikinas tiltas yra pakeičiamas nuolatiniu dantų tiltu, kuris yra pritaikytas individualiai paciento burnai, užtikrinant natūralią išvaizdą ir maksimalų komfortą.

 
All on 4 ar all on 6?

Atsižvelgiant į Paciento lūkesčius bei medicininę situaciją, gydytojų komanda gali rekomenduoti didesnį skaičių implantų vieno žandikaulio kramtymo funkcijos atstatymui. Vieno žandikaulio dantys gali būti atstatomi ne keturiais, o šešiais, ar aštuoniais implantais.
 
Dažniausiu atveju didesnis kiekis implantų reikš geresnį stabilumą, ilgaamžiškumą ir patikimumą, tačiau finansiškai didesnės kainos procedūra. 
 
Gydytojų rekomenduojamas  kramtymo funkcijos atsatymo būdas priklausys ir nuo Paciento žandikaulio kaulo kokybės.
 
 
 

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis