Dantų rovimas

Tai procedūra, kurios metu iš burnos ertmės pašalinami nebegalintys ir trukdantys funkcionuoti dantys.
 
DANTŲ ŠALINIMO ETAPAI:
  1. Konsultacija - apžiūros metu chirurgas įvertina Paciento nusiskundimus, atlieka rentgeno nuotraukas. Taip pat, konsultacijos metu yra įvertinama bendra Paciento būklė.
  2. Dantų šalinimas - operacijos pradžioje Pacientui yra atliekama infiltracinė nejautra. Pasitelkiant specialius chirurginius instrumentus atitraukiami audiniai, dantis išjudinamas ir ištraukiamas. Visa procedūra atliekama tiksliai siekiant išsaugoti aplink esančias kaulines sieneles. Tai reikalinga tam, jei ateityje bus planuojama implantacija. Operacijos trukmė priklauso nuo šalinimo sudėtingumo, dažniausiai trunka nuo 0,5 iki 1val.
  3. Priežiūra - po operacijos juntamas nežymus tempimas, kurį padeda pamažinti duodamos šalčio aplikacijos. Pacientas informuojamas, kokia priežiūra reikalinga po rovimo, papildomai įteikiama informacijos atmintinė.
 

PROTINIŲ DANTŲ ŠALINIMAS
  • Protinių dantų šalinimas yra labai individualus sprendimas. Jei dantys yra išdygę ir jie yra tinkamai prižiūrimi, jų šalinti nereikia. Tačiau esant medicininėms indikacijoms, kai dantys yra nepilnai išdygę ar juntamas dantų spaudimas esant neišdygusiems protiniams dantims, šalinimas yra rekomenduotinas. 

 

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis