Dantų priežiūros patarimai

Atgal
Patarimai, kaip prižiūrėti savo dantis
 
Nauji metai – puikus laikas užsibrėžti ir įgyvendinti naujus tikslus. Dažnai norime daugiau judėti, sportuoti ar maitintis sveikiau. Tačiau būtina nepamiršti į naujų tikslų sąrašą įtraukti ir dantų priežiūrą. Tad pateikiame kelis patarimus, kurie padės Jums išlaikyti sveikus dantis:
 
  1. Bent 2 kartus per dieną kruopščiai išvalykite dantis elektriniu ar paprastu šepetėliu. Tam skirti reikia mažiausiai 2-3 minutes.
  2. Pasirinkite tinkamą fluoro turinčią dantų pastą ir šepetėlį minkštesniais šereliais. Dantų pastoje fluoro turėtų apie 1000-1500ppm. Dantų šepetėlį keiskite kas 3-4 mėn.
  3. Taip pat rekomenduojame po kiekvieno valgio naudoti tarpdančių siūlą arba specialių šepetėlį, nes tarpdančiuose užsilieka ypač daug maisto likučių ir apnašų.
  4. Nepamirškite ir liežuvio valymo bent vieną kartą per dieną, nes ant jo kaupiasi labai daug apnašų, kurios gali sukelti blogą burnos kvapą, periodonto ligas ir dantų ėduonį.
  5. Vartokite mažiau saldumynų, maisto, turinčio labai daug angliavandenių ir daugiau pieno produktų, daržovių bei vaisių, kuriuose yra gausu mineralų ir vitaminų, naudingų dantims.
  6. Atsikratykite žalingų įpročių: rūkymas yra vienas didžiausių sveikų ir baltų dantų priešų, todėl rūkantiems žmonėms patartina ieškoti būdų, kurie padėtų su tuo kovoti.
  7. Odontologijos klinikoje rekomenduojama lankytis kartą per pusmetį, nebent Jūsų gydytojas nurodė kitaip. Vizito metu bus atliekama profesionali burnos higiena ir įvertinama dantų būklė.
  8. O jei kartais kiltų kitų klausimų, visada galite skambinti ar rašyti mums ir užsiregistruoti konsultacijai: +370628 77784 info@zok.lt
Nors ir šie patarimai atrodo labai akivaizdūs ir paprasti, tačiau dauguma žmonių vis dar nėra linkę tinkamai rūpintis savo dantimis. Tad linkime, kad tinkama dantų priežiūra taptų Jūsų kasdieniniu įpročiu šiais metais!
 

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis