Dr. Alina Čebatariūnienė

Atgal

Didžiuojamės ir džiaugiamės - klinikos gydytoja burnos chirurgė Dr. Alina Čebatariūnienė apsiginynė Daktaro laipsnį.

Mokslinio darbo vadovas Dr. Augustas Pivoriūnas ir Inovatyvios medicinos centro atstovai apibūdino Aliną kaip išskirtinai atkaklią, išmintingą ir talentingą. Tik labai retais atvejais daug pasiekę medicinos praktikai žengia tokį žingsnį!

Gydytojos mokslinio darbo tema - „Naujų periodonto audinių rekonstravimo metodų kūrimas naudojant periodonto raiščio mezenchimines kamienines ląsteles“.

Tai praktiškai vienintelis atvejis Lietuvos mokslinių tyrimų srityje, kai Odontologijos pakraipos gydytoja(-s) imasi mokslinės temos, apimančios sudėtingus biologinius procesus bei biologinius laboratorinius bandymus.

Dr. Alinos Čebatariūnienės mokslinio darbo rezultatai sulaukė didelio susidomėjimo. Prieitos išvados teikia vilties, kad ateityje periodonto raiščio kamieninės ląstelės galės būti panaudotos periodontito ankstyvajai profilaktikai ir gydymui.

Taip pat visa mokslo bendruomenė vienareikšmiškai teigė, kad toks įžvalgus tyrimas turėtų būti vystomas ir tęsiamas toliau, o jau gauti rezultatai naudojami ir kitose medicinos/biologijos srityse.

 

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis