Oro valymo įrenginiai klinikoje

Atgal

Viena iš pagrindinių COVID-19 rizikų odontologijoje - procedūrų metu susidarantis aerozolis, kuris pasklinda ore. Būtent oro kokybė Klinikoje yra vienas iš esminių saugumo kriterijų šiuo periodu. Kiekviename kabinete Jūsų ir Mūsų saugumui įrengėme UV pagrindu veikiantį oro valytuvą su ventiliatoriumi, UV dezinfekavimo kamera, jonizatoriumi ir valymo filtru.

Kaip tai veikia?

Ventiliatorius per įrenginio apačią įtraukia orą. Įtraukiamas oras patenka į didelio oro srauto filtrą su antimikrobinėmis savybėmis, po to oras apšvitinamas UV-C spinduliuote, kuri naikina virusus, bakterijas, pelėsius ir kitus primityvius organizmus.

Ką mums duoda išvalytas oras?

Išvalytas oras aplinkoje yra geresnis mūsų sveikatai. Tai ne tik padidina organizmo atsparumą ligoms, bet ir sumažina kvėpavimo sutrikimus. Švariame ore mažėja nerimas ir depresija. Be abejo, pagrindinis poveikis - ligų prevencija.

Ar įrenginys saugus naudojimui?

Sumontuoti įrenginiai turi CE atitikties deklaraciją bei atitinka esminius Europos sąjungos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos. UV pagrindu veikiantys oro valytuvai dažnai naudojami operacinėse, ligoninėse, slaugos namuose. Daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių UV lempos naudojamos dezinfekcijai jau keletą dešimtmečių.

Saugokime vieni kitus!

 

Mūsų kontaktai

Susisiekite:

Susisiekite su mumis